آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

لاراول در تاریخ 3 مارس 2020 با نسخه 7 با به روزرسانی fluent string operations،  a friendly HTTP client ، Blade components, custom casting و موارد دیگر پیشرفت کرد . در این بخش ، به طور هم زمان ، ما همه چیزهایی را که باید بدانید بررسی خواهیم کرد.

آشنایی با امکانات جدید لاراول 7

فهرست برنامه آموزشی

  1. Supercharged Blade Components

   مدت آموزش 11:50

   اجزای Blade به عنوان بخشی از Laravel 7. به روزرسانی قابل توجهی را داشته اند. علاوه برسینتکس جدید Vue-like ، ممکن است هیچ مؤلفه ای توسط یک view model پشتیبانی نشود.

  2. Fluent String Manipulation

   مدت آموزش 4:28

   لاراول 7 با کلاس Stringable جدید که یک اینترفیس object-oriented را برای دستکاری رشته ها فراهم میکنه هدایت می شود.

  3. اکنون می توانیم انواع سفارشی Eloquent را ایجاد کنیم. به عنوان نمونه ، این امکان را به شما می دهد تا یک یا چند attribute را به یک نوع اختصاصی تبدیل کنید (مانند مقدار یک آبجکت). نکته اصلی ایجاد کلاس است که اینترفیس CastsAttributes را پیاده سازی می کند.

  4. Route Custom Keys With Scoping

   مدت آموزش 3:56

   لاراول 7 شامل برخی پیشرفت های مفید برای اتصال route model است. اکنون می توانید بدون افزودن یک متد getRouteKeyName () به مدل مرتبط ، یک نام کلیدی route دلخواه را تعیین کنید.کافی است کلید سفارشی را به عنوان بخشی از route declaration اضافه کنید: / posts / {post: slug. لاوه بر این ، هنگام تعیین کلیدهای سفارشی ، لاراول در صورت لزوم به طور خودکار آنها را به parent relationship محدود می کند .

  5. New HTTP Client

   مدت آموزش 8:26

   لاراول 7 اکنون با یک بسته دوستانه Guzzle HTTP clien محبوب هدایت می شود. هرگز آسان نبوده که به سرعت با استفاده از داده ها و هدرهای مناسب، API request لازم را ایجاد دهید. ما همه چیزهایی را که باید در این قسمت بدانید به شما نشان می دهیم.

  6. Intro to Laravel Sanctum

   مدت آموزش 19:13

   Laravel Sanctum یک سیستم احراز هویت light-weight برای برنامه های تک صفحه ای و API های مبتنی توکن (token-based) فراهم می کند. در این قسمت ، مروری بر گذشته خواهیم داشت.

× در حال پاسخ به: