Design Patterns در PHP

design pattern یک راه حل معمول برای یک مشکل مشترک است. نه کمتر نه بیشتر. و در حالی که ممکن است برخی از این رویکردها برای شما نا آشنا به نظر برسد ، نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید این است که شما به عنوان یک برنامه نویس وظیفه خود را بر عهده دارید. این بدان معناست که شما تصمیم می گیرید که چه زمانی یک pattern مناسب و چه زمانی کاملاً غیر ضروری است. این مهم است.

Design Patterns در PHP

فهرست برنامه آموزشی

  1. The Decorator Pattern

   مدت آموزش 10:32

   یک decorator به ما اجازه می دهد تا بطور داینامیک رفتار یک ابجکت خاص را در زمان اجرا گسترش دهیم ، بدون آنکه نیازی به وراثت غیر ضروری داشته باشیم.

  2. Gettin' Jiggy With Adapters

   مدت آموزش 11:08

   adapter یکی از ساده ترین design pattern ها یا الگوهای طراحی برای یادگیری است. دلیل این امر این است که تمام وقت از آنها در دنیای واقعی استفاده می کنید. در این درس ، چند مورد را بررسی می کنیم تا بدانیم که چگونه کار می کند.

  3. The Template Method Pattern

   مدت آموزش 13:16

   حتما شما از design pattern ها چندین بار استفاده کرده اید بدون آنکه متوجه شوید! درک آن آسان است. بیایید در مورد آن بیشتر فکرکنیم.

  4. انتخاب یک استراتژی

   مدت آموزش 10:04

   بیایید در مورد استراتژی الگوی طراحی (design pattern ) و چندشکلی(polymorphism) صحبت کنیم. مانند بسیاری از pattern ها، ممکن است قبلا از آن استفاده کرده باشید و یا در حال استفاده باشید و فقط نمی دانید که این pattern یک نام دارد!

  5. The Chain of Responsibility

   مدت آموزش 11:32

   الگوی chain of responsibility قطعاً الگوی جالبی است این به معنای واقعی کلمه به ما این امکان را می دهد تا هر تعداد آبجکت را chain کنیم ، در جایی که هر یک از این گزینه ها را دارد یا می تواند یک درخواست خاص را انجام دهد ، یا به آبجکت بعدی در تبدیل شود.

  6. The Specification Pattern in PHP

   مدت آموزش 19:08

   ممکن است موقعیت هایی پیدا کنید که pattern دقیقاً همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. در این درس مفهوم اصلی را مرور خواهیم کرد ، در حالی که از TDD و PHPUnit برای درایو کد خود استفاده می کنیم.

  7. در درس قبلی در مورد الگوی مشخصات ، اصول اصلی را مرور کردیم. با این حال ، فقط متوجه نشدیم که چگونه این مفهوم را در نمایش داده های بانک اطلاعاتی اعمال کنید. در این فرآیند ، یاد می گیریم که چگونه خارج از لاراول از Eloquent استفاده کنیم.

  8. Observe This, Fool

   مدت آموزش 17:06

   observer pattern یکی از محبوب ترین الگوهای موجود در این bunch است. و خوشبختانه ، یکی از ساده ترین و قابل فهم ترین موارد است.

× در حال پاسخ به: