آموزش لاراول، Vue و SPAها

در این سری ، با من که یک وب سایت "assets" برای Laracasts ساختم همراه شوید. با استفاده از لاراول به عنوان backend ، گام به گام ما برای ساخت یک SPA  واقعی ، Vue و Vue Router را ترسیم می کنیم.

آموزش لاراول، Vue و SPAها

فهرست برنامه آموزشی

  1. مبانی Skeleton

   مدت آموزش 8:23

   همانطور که در بسیاری از سری ها در Laracasts انجام می دهیم ، با یک پروژه جدید لاراول شروع خواهیم کرد. پس از آن ، ما به طور تدریجی تمام وابستگی های لازم NPM را ترسیم می کنیم و ساختار پایه را برای وب سایت "assets" خود می سازیم.

  2. Building the Layout

   مدت آموزش 14:58

   در این قسمت ، طرح اصلی وب سایت "assets" خود را می سازیم. برای ساده سازی این روند ، Tailwind را کشیده و آن را به my Laravel Mix build اضافه می کنم. پس از نصب ، می توانیم خیلی سریع طرح اصلی سایت را آماده کنیم.

  3. ما رویکرد one-component در هر صفحه این وب سایت می خواهیم. این بدان معنی است که برای هر لینک در sidebar ، باید یک کامپوننت Vue کنار آن ایجاد کنیم. پس از اتمام ، ما نحوه استفاده از یک ظاهر طراحی شده "Active Link" را در صفحه انتخابی فعلی بررسی خواهیم کرد.

  4. 404 صفحه

   مدت آموزش 1:49

   اگر کاربری از آدرسی بازدید کند که وجود ندارد ، چه می شود؟ در حال حاضر ، آنها یک صفحه خالی را مشاهده می کنند. این خوب نیست. بیایید با ایجاد یک کامپوننت NotFound آن را برطرف کنیم.

  5. طراحی صفحه General

   مدت آموزش 13:32

   با وجود ساختار اساسی موجود ، اکنون می توانیم به طراحی صفحه General و ترفندها برویم.

  6. Lazy Loading Routes

   مدت آموزش 6:16

   برای بهبود عملکرد ، هر route را با استفاده از کامپوننت های async در Vue's و ویژگی code-splitting در webpack's میتوان lazily-loaded کرد. بیایید آن را خراب کنیم و دقیقاً بررسی کنیم چه زمانی و چرا ممکن است بارگیری مسیرهای خاص را در برنامه خود lazily-loaded کنید.

  7. به دلیل نگرانی های امنیتی ، تهیه درخواست AJAX متشکل از مجموعه ای از داده ها همیشه آسان نیست. اما ، شما اغلب با عنوان No 'Access-Control-Allow-Origin' در پاسخ به منبع درخواستی خودتون مواجه می شوید.بیایید در مورد اینکه این عنوان چیست و چگونه می توانیم آن را اصلاح کنیم بحث کنیم.

  8. Token-Based API Authentication

   مدت آموزش 13:09

   اکنون که یاد گرفتید که چگونه درخواست های AJAX را با cross-origin انجام دهید ، به مرحله بعدی بروید: API authentication. در این قسمت ما برای دستیابی به داده های یک کاربرخاص از سرور از یک رویکرد token-based استفاده می کنیم .

  9. Hashed API Tokens

   مدت آموزش 3:50

   بیایید در مورد چگونگی تولید hashed API tokens که لاراول می تواند آن را متقابلا تأیید کند بحث کنیم.

  10. Generating New Tokens

   مدت آموزش 5:23

   هر پلتفرم third party برای تخصیص API tokens به کاربران نباز به ابطال و تولید API tokens های جدید دارد.

× در حال پاسخ به: