نحوه ایجاد Custom Laravel Presets

لاراول با تعداد انگشت شماری از  front-end از پیش تنظیم سفارشی شده هدایت می شود ، اما اگر دوست دارید تنظیمات را به طور خاص براساس نیازها و ترجیحات انجام دهید ، مشکلی نیست و آسان است. اگر نیم ساعت وقت برای این بخش صرف کنید ،دقیقا به شما نشان می دهیم که چگونه پیکربندی را انجام دهید.

نحوه ایجاد Custom Laravel Presets

فهرست برنامه آموزشی

  1. Macro it Up

   مدت آموزش 6:12

   presets (پیش تنظیمات)لاراول به ما امکان پیکربندی front-end اولیه برای هر پروژه جدید می دهد. در حالی که فریم ورک با چند گزینه غیرمتداول دیگر هدایت می شود، در صورت تمایل می توانید presets خود را ایجاد و توزیع کنید. برای شروع ، ما از ویژگی Macroable Laravel برای ساختن یک نوعpreset جدید استفاده می کنیم.

  2. Tweak Your NPM Scripts

   مدت آموزش 7:16

   احتمالاً می خواهید تعدادی از پکیج های پیش فرض npm را که خارج از چارچوب است ، جایگزین یا حذف کنید. خوشبختانه ، Laravel متدی برای کمک به این کار ارائه می دهد.

  3. Stubs

   مدت آموزش 3:59

   در این قسمت ، تعدادی stubs ایجاد می کنیم. در این زمینه ، یک stub یک فایل placeholder است که دقیقاً همانطور که می خواهیم در پروژه ما ظاهر شود ساخته شده است.

  4. توزیع پکیج composer

   مدت آموزش 6:01

   اکنون که preset ما کامل است ، مرحله بعدی توزیع آن به عنوان یک پکیج Composer قابل استفاده مجدد است. نگران نباشید ، ساده است.

  5. ترفندهای نهایی

   مدت آموزش 3:08

   حالا که هر کسی می تواند از preset ما را استفاده کند، بیایید چند ترفند نهایی را انجام دهیم و آنرا series صدا بزنیم.

× در حال پاسخ به: