کامپوننت‌های کاربردی Vue

با ادامه ساخت پروژه های جدید، خود را بارها و بارها به همان کامپوننت ها می رسانید. اکثر وب سایت ها به modals, dropdowns, tooltips و موارد دیگر نیاز دارند. در حالی که می توانید از یک فریم ورک برای UI استفاده کنید، بیایید نحوه ساخت این کامپوننت ها و موارد دیگر را از ابتدا یاد بگیریم.

کامپوننت‌های کاربردی Vue

فهرست برنامه آموزشی

  1. Smooth Scrolling

   مدت آموزش 9:21

   کاربر بر روی لینک کلیک می کند و صفحه به آرامی به قسمت مورد نظر خود می رود. این یک نیاز مشترک است. بیایید این قابلیت را در یک کامپوننت reusable (قابل استفاده مجدد) Vue که ScrollLink نام دارد پوشش بدهیم.

  2. Context Menus

   مدت آموزش 15:05

   در مرحله بعد، یک منوی کانتکس معمولی ایجاد خواهیم کرد که به هر مکانی در سایت شما ارجاع داده شود. مطمئناً این موارد را در سایت های بی شماری از جمله فیس بوک و توییتر مشاهده کرده اید.

  3. یک نیاز مشترک این است که بلوک HTML را فقط هنگامی نمایش دهید که بلوک دیگری از قسمت viewport مخفی شود. انجام آن بسیار آسان است.

  4. Modals and Custom Vue Plugins

   مدت آموزش 20:12

   کامپوننت کاربردی بعدی Vue که در همه جا هم وجود دارد modal است. در این قسمت، ما فقط به ارتقاءکد از بخش modalهای CSS می پردازیم. پس از آن، نحوه استخراج کد از یک پلاگین سفارشی Vue رو یاد می گیریم.

  5. Confirmation Dialogs and Buttons

   مدت آموزش 28:41

   موارد بعدی که در دستور کار قرار دارد، confirmation buttons و dialogs هستند.این فرصتی را برای بررسی event dispatchers را در بین چیزهای دیگری که وجود دارد به ما می دهد.

  6. Inline SVGs Using Render Functions

   مدت آموزش 15:21

   کامپوننت کاربردی بعدی Vue راهی آسان برای بارگذاری داینامیک و tweak inline SVGs را به ما پیشنهاد می دهد.

  7. Tabs

   مدت آموزش 18:18

   در مرحله بعد، کامپوننت تب های مشترک Vue را داریم. صد و یک راه مختلف برای ساختن اینها وجود دارد، اما بگذارید مسیری که ممکن است در نظر بگیرید را بررسی کنیم.

× در حال پاسخ به: