آموزش لاراول 7: آموزش Ajax Request در لاراول

در این آموزش ، نمونه پست Laravel 7 jQuery Ajax را یاد خواهید گرفت. گام به گام  jQuery Ajax request Laravel 7را توضیح می دهیم. Laravel 7. شما می توانید مفهومی از jQuery Ajax post Laravel 7 csrf را درک کنید.

Ajax request  یک نیاز اساسی برای هر پروژه PHP است ، ما همیشه به دنبال آن هستیم که بدون رفرش صفحه داده را در بانک اطلاعاتی ذخیره کنیم و این فقط با jquery ajax request امکان پذیر است. اگر شما نیاز به نوشتن ajax form submit در لاراول 7 دارید پس من به شما كمك می كنم كه چگونه می توانید داده را با Ajax request ارسال كرده و كنترل كنید.

شما فقط باید سه کار انجام دهید تا بفهمید چگونه از ajax request در Laravel 7 استفاده کنید ، بنابراین فقط این سه مرحله را دنبال کنید و یاد می گیرید که چگونه از ajax request در برنامه Laravel 7 خود استفاده کنید.

مرحله اول: ایجاد Routes

اولین چیز این است که ما دو مسیر را یکی برای نمایش view و دیگری برای Ajax post قرار می دهیم. بنابراین خیلی ساده هر دو مسیر را در فایل route خود اضافه کنید.

routes/web.php


Route::get('ajaxRequest', 'AjaxController@ajaxRequest');
Route::post('ajaxRequest', 'AjaxController@ajaxRequestPost')->name('ajaxRequest.post');

مرحله دوم: ایجاد Controller

همانند موارد مشابه در مورد routes، در اینجا دو روش جدید برای route ها اضافه خواهیم کرد. یکی برای هندل کردن view layout و دیگری برای post ajax request. بنابراین بیایید در زیر اضافه کنیم:

app/Http/Controllers/HomeController.php

مرحله سوم: ایجاد Blade File

در آخر ما باید فایل ajaxRequest.blade.php را ایجاد کنیم و اینجا کد jquery ajax را می نویسیم و laravel token را منتقل می کنیم. بنابراین فایلblade  درajax request بسیار مهم است. پس اجازه بدید فایل زیر را ببینیم:

resources/views/ajaxRequest.blade.php

اکنون می توانید مثال خود را اجرا کنید و ببینید.

خروجی مانند زیر دریافت خواهید کرد:

خروجی


[2019-09-17 03:54:19] local.INFO: array (
  'name' => 'Hardik Savani',
  'password' => '123456',
  'email' => 'aatmaninfotech@gmail.com',
)  

امیدوارم که این بتونه به شما کمک کنه...

سعید نصیری
سعید نصیری

من برنامه نویس لاراول، PHP و طراح سایت هستم. برنامه نویسی موبایل و تولید اپلیکیشن های موبایل نیز بخش دیگری از توانایی های فردی من هست. تقریبا ده دوازده سالی تجربه مستمر در زمینه طراحی سایت دارم و نزدیک به یک سال هم میشه که در برنامه نویسی موبایل وارد شده ام.

× در حال پاسخ به: