آموزش لاراول 7: آموزش pagination در لاراول

این یک راهنمای کوتاه در مورد pagination  در Laravel 7 است. در این مقاله ، کد مثال صفحه بندی Laravel 7 را پیاده سازی خواهیم کرد. این آموزش نمونه ای ساده از مثال صفحه بندی Laravel 7 را برای شما ارائه می دهد. ما می دانیم که pagination  یک نیاز اصلی برای هر پروژه است. بنابراین اگر با laravel مبتدی هستید باید بدانید که چگونه در لاراول 7 از صفحه بندی استفاده کنید و function دیگری که می توان با استفاده از صفحه بندی لاراول 7 استفاده کرد چیست.
در این مثال من از ابتدا نحوه کار با صفحه بندی لارول را برای شما توضیح خواهم داد. پس بیایید آموزش زیر را برای ایجاد یک مثال ساده از صفحه بندی با لاراول 7 دنبال کنیم.

مرحله اول: route اضافه کنید

اولین چیز این است که ما یک route را برای کاربران لیست با صفحه بندی قرار می دهیم. بنابراین خیلی ساده هر دو route را در مسیر فایل خود اضافه کنید.

routes/web.php

Route::get('users', 'UserController@index');

مرحله دوم:ایجاد Controller 

همانند موارد فوق برای route ، در اینجا ما یک متدجدید برای route اضافه خواهیم کرد. index () با داده های pagination کاربران را برمی گرداند.

app/Http/Controllers/UserController.php

مرحله سوم: ایجاد Blade File

در این مرحله ، شما باید فایلهای blade را برای کاربران ایجاد کرده و کد زیر را با links()  قرار دهید ، بنابراین باعث می شود بصورت اتوماتیک Pagination ایجاد شود. 

resources/views/users.blade.php

اکنون می توانید این مثال را اجرا کرده و بررسی کنید. این یک مثال بسیار ساده و اساسی است.

اگر به استفاده پیشرفته از Pagination نیاز دارید ، می توانید نحوه استفاده را در زیر مشاهده کنید.

Pagination با پارامتر appends

{!! $data->appends(['sort' => 'votes'])->links() !!}

Pagination با درخواست appends برای همه پارامترها

{!! $data->appends(Request::all())->links() !!}

همچنین می توانید جزئیات پیشرفته را از اینجا مشاهده کنید: Pagination Laravel 7 Pagination.

امیدوارم که این بتونه به شما کمک کنه....

سعید نصیری
سعید نصیری

من برنامه نویس لاراول، PHP و طراح سایت هستم. برنامه نویسی موبایل و تولید اپلیکیشن های موبایل نیز بخش دیگری از توانایی های فردی من هست. تقریبا ده دوازده سالی تجربه مستمر در زمینه طراحی سایت دارم و نزدیک به یک سال هم میشه که در برنامه نویسی موبایل وارد شده ام.

× در حال پاسخ به: